Продукція > QLIGHT > STA35SL-3-24-RAG
STA35SL-3-24-RAG
  • STA35SL-3-24-RAG
  • STA35SL-3-24-RAG
STA35SL-3-24-RAG QLIGHT
STA35SL-series-en.pdf STA35SL-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP44; STA35SL
Operating temperature: -30...50°C
Manufacturer series: STA35SL
Type of signaller: signalling column
Related items: STAWB25
Lens dimensions: Ø35mm
Body dimensions: Ø35x175mm
Supply voltage: 24V DC