Продукція > QLIGHT > STA35SLM-2-24-RG
STA35SLM-2-24-RG
  • STA35SLM-2-24-RG
  • STA35SLM-2-24-RG
STA35SLM-2-24-RG QLIGHT
STA35SLM-series-en.pdf STA35SLM-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP44; STA35SLM; -30÷50°C
Type of signaller: signalling column
Colour: red/green
Signalling method: continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP44
Body dimensions: Ø35x250mm
Manufacturer series: STA35SLM
Body colour: silver
Body material: aluminium
Lens dimensions: Ø35mm
Operating temperature: -30...50°C