Продукція > QLIGHT > STA45SLM-3-24-RAG
STA45SLM-3-24-RAG
  • STA45SLM-3-24-RAG
  • STA45SLM-3-24-RAG
STA45SLM-3-24-RAG QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP44; STA45SLM
Type of signaller: signalling column
Colour: red/amber/green
Signalling method: continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP44
Body dimensions: Ø45x288mm
Manufacturer series: STA45SLM
Body colour: silver
Body material: aluminium
Lens dimensions: Ø45mm
Operating temperature: -30...50°C