Продукція > QLIGHT > STA45SLM-BZ-3-24-RAG
STA45SLM-BZ-3-24-RAG
  • STA45SLM-BZ-3-24-RAG
  • STA45SLM-BZ-3-24-RAG
STA45SLM-BZ-3-24-RAG QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP23; STA45SLM
Colour: red/amber/green
IP rating: IP23
Light source: LED
Related items: STAWB45
Type of signaller: signalling column
Manufacturer series: STA45SLM
Operating temperature: -30...50°C
Lens dimensions: Ø45mm
Body dimensions: Ø45x288mm
Supply voltage: 24V DC