STC21C25O27-24.000M
STC21C25O27-24.000M Suntsu Electronics, Inc.
STC21C-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: XTAL OSC TCXO 24.0000MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 24 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 24.0000MHZ CMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: TCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: Crystal.