STC21C28O48-38.400M
STC21C28O48-38.400M Suntsu Electronics, Inc.
STC21C-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 38.4 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: Crystal.