STC22K33N17-26.000M
STC22K33N17-26.000M Suntsu Electronics, Inc
STC22K-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.