STD-24050
STD-24050 Magic Power
STD-24050.pdf
Виробник: Magic Power
Description: 24V, 5A 120W AC desktop adapter
Packaging: Bulk
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24V, 5A 120W AC desktop adapter, Packaging: Bulk.