Продукція > QLIGHT > STG40L-3-24-RAG
STG40L-3-24-RAG
  • STG40L-3-24-RAG
  • STG40L-3-24-RAG
STG40L-3-24-RAG QLIGHT
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP65; STG40L; ABS
Type of signaller: signalling column
Colour: red/amber/green
Signalling method: continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP65
Body dimensions: Ø40x404mm
Body material: ABS
Lens dimensions: Ø40mm
Operating temperature: -30...60°C
Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP65; STG40L; ABS, Type of signaller: signalling column, Colour: red/amber/green, Signalling method: continuous light, Light source: LED, Supply voltage: 24V DC, IP rating: IP65, Body dimensions: Ø40x404mm, Manufacturer series: STG40L, Body colour: white, Body material: ABS, Lens dimensions: Ø40mm, Operating temperature: -30...60°C, Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18.