STH21K33F38-19.200M
STH21K33F38-19.200M Suntsu Electronics, Inc
STH21K-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.