STK15C88-SF45ITR
STK15C88-SF45ITR Cypress Semiconductor Corp
?utm_source=cypress&utm_medium=referral&utm_campaign=202110_globe_en_all_integration-files
Виробник: Cypress Semiconductor Corp
Description: IC NVSRAM 256KBIT PAR 28SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 256Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V