STL015PC2DC008 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1589472&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CONN PLUG 15POS 30AWG 8IN
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug to Individual Wire Leads
Color: Multiple, Individual
Length: 0.667' (203.20mm, 8.00")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Cable Termination: Crimp
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 15POS 30AWG 8IN, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug to Individual Wire Leads, Color: Multiple, Individual, Length: 0.667' (203.20mm, 8.00"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Cable Termination: Crimp.