STM037SC2DC018N TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1589476&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CONN RCPT 37POS DL 30AWG 18"
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish: Nickel
Color: Multiple, Individual
Length: 1.50' (457.20mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 37
Number of Rows: 2
Cable Termination: Crimp
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 37POS DL 30AWG 18", Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Individual Wire Leads, Contact Finish: Nickel, Color: Multiple, Individual, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Cable Termination: Crimp.