STM065PC2DC018N
STM065PC2DC018N TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CONN PLUG 65POS DUAL 30AWG
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug to Individual Wire Leads
Color: Multiple, Individual
Length: 1.50' (457.20mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 65
Number of Rows: 2
Cable Termination: Crimp
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 65POS DUAL 30AWG, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug to Individual Wire Leads, Color: Multiple, Individual, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 65, Number of Rows: 2, Cable Termination: Crimp.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STM065PC2DC018N STM065PC2DC018N Виробник : TE Connectivity / Nanonics ENG_CD_1589472_R1.pdf Specialised Cables 65P DUAL ROW PLUG 30 AWG STRANDED