STP40102660
STP40102660 STATICTEC
Виробник: STATICTEC
Category: ESD Bags and Foils
Description: Protection bag; ESD,MBB; L: 660mm; W: 102mm; Thk: 100um; 100pcs.
Version: ESD; MBB
Antistatic elements application: for moisture-sensitive elements
Closing system: for welding
Material: metallized film bag
Kind of protective bag: metallised; moisture barrier bag
Features of antistatic elements: open
Type of antistatic accessories: protection bag
Thickness: 0.1mm
Width: 102mm
Length: 660mm
Quantity in set/package: 100pcs.
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: ESD Bags and Foils, Description: Protection bag; ESD,MBB; L: 660mm; W: 102mm; Thk: 100um; 100pcs., Version: ESD; MBB, Antistatic elements application: for moisture-sensitive elements, Closing system: for welding, Material: metallized film bag, Kind of protective bag: metallised; moisture barrier bag, Features of antistatic elements: open, Type of antistatic accessories: protection bag, Thickness: 0.1mm, Width: 102mm, Length: 660mm, Quantity in set/package: 100pcs..