STP40254660
STP40254660 STATICTEC
Виробник: STATICTEC
Category: ESD Bags and Foils
Description: Protection bag; ESD,MBB; L: 660mm; W: 254mm; Thk: 100um; 100pcs.
Thickness: 0.1mm
Width: 254mm
Length: 660mm
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Category: ESD Bags and Foils, Description: Protection bag; ESD,MBB; L: 660mm; W: 254mm; Thk: 100um; 100pcs., Quantity in set/package: 100pcs., Version: ESD; MBB, Antistatic elements application: for moisture-sensitive elements, Closing system: for welding, Kind of protective bag: metallised; moisture barrier bag, Material: metallized film bag, Features of antistatic elements: open, Type of antistatic accessories: protection bag, Thickness: 0.1mm, Width: 254mm, Length: 660mm.