STP40406660
STP40406660 STATICTEC
Виробник: STATICTEC
Category: ESD Bags and Foils
Description: Protection bag; ESD,MBB; L: 660mm; W: 406mm; Thk: 100um; 100pcs.
Thickness: 0.1mm
Length: 660mm
Width: 406mm
Quantity in set/package: 100pcs.
Material: metallized film bag
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: ESD Bags and Foils, Description: Protection bag; ESD,MBB; L: 660mm; W: 406mm; Thk: 100um; 100pcs., Version: ESD; MBB, Antistatic elements application: for moisture-sensitive elements, Closing system: for welding, Kind of protective bag: metallised; moisture barrier bag, Features of antistatic elements: open, Type of antistatic accessories: protection bag, Thickness: 0.1mm, Length: 660mm, Width: 406mm, Quantity in set/package: 100pcs., Material: metallized film bag.