Продукція > F&F > STR-421-24V
STR-421-24V
STR-421-24V F&F
STR-421-24V_EN.pdf
Виробник: F&F
Category: Building Automation
Description: Blinds controller; Smart Home; for DIN rail mounting; 24VAC
Type of automation module: blinds controller
Mounting: for DIN rail mounting
Application: intelligent house
IP rating: IP20
Trade name: Smart Home
Operating temperature: -25...50°C
AC contacts rating @R: 2A / 24V AC
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис STR-421-24V F&F
Category: Building Automation, Description: Blinds controller; Smart Home; for DIN rail mounting; 24VAC, Type of automation module: blinds controller, Mounting: for DIN rail mounting, Application: intelligent house, IP rating: IP20, Driver features: local and central control; programmed activation time 0s...10min; two-button control, Trade name: Smart Home, Operating temperature: -25...50°C, AC contacts rating @R: 2A / 24V AC, Supply voltage: 24V AC; 24V DC.