Продукція > SPIDA FIXINGS > STUM4C30B11R05B.
STUM4C30B11R05B.
STUM4C30B11R05B. SPIDA FIXINGS
Виробник: SPIDA FIXINGS
Description: SPIDA FIXINGS - STUM4C30B11R05B. - Bolzen, Flussstahl, M4, 30mm
tariffCode: 73261990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Körperlänge - imperial: 1.181"
Basisdurchmesser - imperial: 0.433"
euEccn: NLR
Basisdurchmesser - metrisch: 11mm
Körperlänge - metrisch: 30mm
Grundhöhe - imperial: 0.091"
usEccn: EAR99
Grundhöhe - metrisch: 2.3mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPIDA FIXINGS - STUM4C30B11R05B. - Bolzen, Flussstahl, M4, 30mm, tariffCode: 73261990, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Körperlänge - imperial: 1.181", Basisdurchmesser - imperial: 0.433", euEccn: NLR, Basisdurchmesser - metrisch: 11mm, Körperlänge - metrisch: 30mm, Grundhöhe - imperial: 0.091", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Grundhöhe - metrisch: 2.3mm, SVHC: To Be Advised.