Продукція > SPIDA FIXINGS > STUM8C20B18R05B.
STUM8C20B18R05B.
STUM8C20B18R05B. SPIDA FIXINGS
Виробник: SPIDA FIXINGS
Description: SPIDA FIXINGS - STUM8C20B18R05B. - Bolzen, Flussstahl, M8, 20mm
rohsCompliant: YES
Körperlänge - imperial: 0.787"
Basisdurchmesser - imperial: 0.708"
euEccn: NLR
Basisdurchmesser - metrisch: 18mm
Körperlänge - metrisch: 20mm
Grundhöhe - imperial: 0.126"
usEccn: EAR99
Grundhöhe - metrisch: 3.2mm
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPIDA FIXINGS - STUM8C20B18R05B. - Bolzen, Flussstahl, M8, 20mm, tariffCode: 73261990, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Körperlänge - imperial: 0.787", Basisdurchmesser - imperial: 0.708", euEccn: NLR, Basisdurchmesser - metrisch: 18mm, Körperlänge - metrisch: 20mm, Grundhöhe - imperial: 0.126", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Grundhöhe - metrisch: 3.2mm.