Продукція > METCAL > STV-CH15AR
STV-CH15AR Metcal
Виробник: Metcal
Description: TIP, CHISEL, 1.5MM (0.06IN), ORI
Packaging: Bulk
Length: 0.528" (13.41mm)
Temperature Range: 626°F (330°C)
Width: 0.059" (1.50mm)