STV-CHL25 Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Description: CHISEL SOLDER TIP 2.5MM (.10")
Packaging: Bulk
Diameter: 0.020" (0.51mm)
Temperature Range: 626°F (330°C)