STV-CNL14 Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Description: TIP, CONICAL, LONG, 1.4MM (0.055
Packaging: Bulk
Diameter: 0.079" (2.01mm)
Temperature Range: 626°F (330°C)