Продукція > METCAL > STV-DRK45AR
STV-DRK45AR Metcal
Виробник: Metcal
Description: TIP, KNIFE, 4.5MM (.177 IN) X 15
Packaging: Bulk
Length: 0.740" (18.80mm)
Temperature Range: 626°F (330°C)
Width: 0.180" (4.57mm)
Height: 0.070" (1.78mm)