STV4.35LF200Q
STV4.35LF200Q CIT Relay and Switch
Switch-STV.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 200gf
Outline: 8.20mm x 5.80mm
Actuator Orientation: Side Actuated
Actuator Length, Right Angle: 4.35mm
на замовлення 991 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 200gf, Outline: 8.20mm x 5.80mm, Actuator Orientation: Side Actuated, Actuator Length, Right Angle: 4.35mm.