STZ240D30BQ Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
DS-STZ-Series-Surge-Trap-Mersen.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: ZB QB 300kA 240V DELTA
Features: Visual Life Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Type 1
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Approval Agency: CSA, cULus
Form: Module Only
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 640VAC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Current - Short Circuit Rating (SCCR): 200 kA
Voltage - Protection Rating (VPR): 2 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ZB QB 300kA 240V DELTA, Features: Visual Life Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Type 1, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: CSA, cULus, Form: Module Only, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 640VAC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 200 kA, Voltage - Protection Rating (VPR): 2 kV.