STZ240D30BRU Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
DS-STZ-Series-Surge-Trap-Mersen.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: ZB RB 300kA 240V DELTA SW
Type: Type 1
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 640VAC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Current - Short Circuit Rating (SCCR): 200 kA
Voltage - Protection Rating (VPR): 2 kV
Написати відгук
Description: ZB RB 300kA 240V DELTA SW, Features: Visual Life Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Type 1, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: CSA, cULus, Form: Module Only, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 640VAC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 200 kA, Voltage - Protection Rating (VPR): 2 kV.