SUP-EK30-ER-6 Okaya Electric Ind.
Виробник: Okaya Electric Ind.
Power Line Filter Noise 50Hz/60Hz 30A 250VAC Screw Flange Mount
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук