SUP-P10H-E1PR-4
SUP-P10H-E1PR-4 Okaya Electric Ind.
415eg1704_sup-ph-e1pr.pdf
Виробник: Okaya Electric Ind.
Power Line Filter Noise 50Hz/60Hz 10A 250VAC Screw Flange Mount
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук