SUP-P15H-R-0 Okaya Electric Ind.
Виробник: Okaya Electric Ind.
Power Line Filter Noise 50Hz/60Hz 15A 250VAC Faston Flange Mount
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук