SUR12060
SUR12060 SIRECTIFIER
SUR12060.pdf _Catalogue_2025-2027.pdf
Виробник: SIRECTIFIER
Category: THT universal diodes
Description: Diode: rectifying; THT; 600V; 120A; tube; Ifsm: 600A; TO247AC; 50ns
Type of diode: rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 0.6kV
Load current: 120A
Semiconductor structure: single diode
Features of semiconductor devices: ultrafast switching
Kind of package: tube
Max. forward impulse current: 0.6kA
Case: TO247AC
Max. forward voltage: 1.3V
Reverse recovery time: 50ns
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT universal diodes, Description: Diode: rectifying; THT; 600V; 120A; tube; Ifsm: 600A; TO247AC; 50ns, Type of diode: rectifying, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 0.6kV, Load current: 120A, Semiconductor structure: single diode, Features of semiconductor devices: ultrafast switching, Kind of package: tube, Max. forward impulse current: 0.6kA, Case: TO247AC, Max. forward voltage: 1.3V, Reverse recovery time: 50ns.