SUR2X60-04
SUR2X60-04 SIRECTIFIER
SUR2X60-04_06.pdf _Catalogue_2025-2027.pdf
Виробник: SIRECTIFIER
Category: Diode modules
Description: Module: diode; double independent; 400V; If: 60Ax2; SOT227B; screw
Type of semiconductor module: diode
Semiconductor structure: double independent
Max. off-state voltage: 0.4kV
Load current: 60A x2
Case: SOT227B
Max. forward voltage: 1.08V
Max. forward impulse current: 0.55kA
Electrical mounting: screw
Mechanical mounting: screw
Features of semiconductor devices: glass passivated; ultrafast switching
Reverse recovery time: 50ns
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Diode modules, Description: Module: diode; double independent; 400V; If: 60Ax2; SOT227B; screw, Type of semiconductor module: diode, Semiconductor structure: double independent, Max. off-state voltage: 0.4kV, Load current: 60A x2, Case: SOT227B, Max. forward voltage: 1.08V, Max. forward impulse current: 0.55kA, Electrical mounting: screw, Mechanical mounting: screw, Features of semiconductor devices: glass passivated; ultrafast switching, Reverse recovery time: 50ns.