SUS01L-12
SUS01L-12 MEAN WELL
SUS01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 1W 12V/0-84mA W/EMI FILTER
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 16-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SUS01L-12 SUS01L-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SUS01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV