SUS01M-12
SUS01M-12 MEAN WELL
SUS01-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 12V/0-84mA W/EMI FILTER
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W, Features: OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SUS01M-12 SUS01M-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SUS01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Features: OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV