SUS53C33F16B-20.000M
SUS53C33F16B-20.000M Suntsu Electronics, Inc
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: XTAL OSC TCXO 20.000MHZ SNWV
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 20.000MHZ SNWV, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal.