SUS53C50T48-19.200M
SUS53C50T48-19.200M Suntsu Electronics, Inc.
SUS53C-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ CMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.