SUS53K33J16-19.200M
SUS53K33J16-19.200M Suntsu Electronics, Inc.
SUS53K-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ CLPSW
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ CLPSW, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.