SUS75C50T16B-40.000M
SUS75C50T16B-40.000M Suntsu Electronics, Inc.
SUS75C-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ CMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 15mA, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.