Продукція > AVX > SV01GC331KAR
SV01GC331KAR
SV01GC331KAR AVX
AVX-SV_Style-1016907.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 330pF 10% X7R
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 2KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.170" (4.32mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm), Capacitance: 330 pF.
Інші пропозиції SV01GC331KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV01GC331KAR SV01GC331KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 330PF 2KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.170" (4.32mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
SV01GC331KAR SV01GC331KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2 kVDC 330 pF X7R 10 % 4.32 mm