SV02AC472KAR
SV02AC472KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1 kVDC 4700 pF X7R 1 0 % 5.59 mm
на замовлення 376 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 1KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.320" L x 0.200" W (8.13mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.220" (5.59mm), Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV02AC472KAR SV02AC472KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 4700PF 1KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.320" L x 0.200" W (8.13mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.220" (5.59mm)
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 761 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SV02AC472KAR SV02AC472KAR Виробник : AVX AVX_SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1 kVDC 4700 pF X7R 10 % 5.59 mm