SV03CC184KAR
SV03CC184KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.18UF 630V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.370" L x 0.200" W (9.40mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.275" (6.99mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 0.18 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.18UF 630V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.370" L x 0.200" W (9.40mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.275" (6.99mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 0.18 µF.