SV03GA271KAA
SV03GA271KAA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 270pF C0G(NP0) 1 0 % 6.99 mm
на замовлення 7202 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук