SV03HC102KAR
SV03HC102KAR Kyocera AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3 kVDC 1000 pF X7R 1 0 % 6.99 mm
на замовлення 368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 3KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.370" L x 0.200" W (9.40mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.275" (6.99mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV03HC102KAR SV03HC102KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 1000PF 3KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.370" L x 0.200" W (9.40mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.275" (6.99mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 1000 pF