Продукція > AVX > SV03JA271JAA
SV03JA271JAA
SV03JA271JAA AVX
AVX-SV_Style-1016907.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded SV03 270pF 4000volts C0G 5%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4kV 270pF C0G(NP0) 5 % 6.99 mm.
Інші пропозиції SV03JA271JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV03JA271JAA SV03JA271JAA Виробник : KYOCERA AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4kV 270pF C0G(NP0) 5 % 6.99 mm