SV04AC103KAR
SV04AC103KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.449" L x 0.200" W (11.40mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.449" L x 0.200" W (11.40mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції SV04AC103KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV04AC103KAR SV04AC103KAR Виробник : Kyocera AVX AVX-SV_Style.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1 kVDC .01uF X7R 10 % 7.62 mm