SV04GA151KAR
SV04GA151KAR AVX Corporation
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 2KV NP0 RADIAL
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 150 pF C0G(NP0) 10 % 7.62 mm.
Інші пропозиції SV04GA151KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV04GA151KAR SV04GA151KAR Виробник : AVX AVX_SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 150 pF C0G(NP0) 10 % 7.62 mm