Продукція > AVX > SV04JA101JAA
SV04JA101JAA
SV04JA101JAA AVX
AVX_SV_Style-1016907.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4kV 100pF C0G(NP0) 5 % 7.62 mm
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SV04JA101JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV04JA101JAA SV04JA101JAA Виробник : KYOCERA AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4kV 100pF C0G(NP0) 5 % 7.62 mm