SV04JA820JAR
SV04JA820JAR Kyocera AVX
AVX_SV_Style-3162562.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4 kVDC 82pF C0G(NP0) 5 % 7.62 mm
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 82PF 4KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.449" L x 0.200" W (11.40mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm), Capacitance: 82 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV04JA820JAR SV04JA820JAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 82PF 4KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.449" L x 0.200" W (11.40mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm)
Capacitance: 82 pF