SV05WC183KAR
SV05WC183KAR KYOCERA AVX
AVX_SV_Style-3162562.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.5 kVDC .018uF X7R 10 % 9.52 mm
на замовлення 734 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.018UF 2.5KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2500V (2.5kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.469" L x 0.200" W (11.90mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.375" (9.52mm), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Capacitance: 0.018 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV05WC183KAR SV05WC183KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 0.018UF 2.5KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.469" L x 0.200" W (11.90mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.375" (9.52mm)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Capacitance: 0.018 µF
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SV05WC183KAR SV05WC183KAR Виробник : AVX AVX_SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.5 kVDC .018uF X7R 10 % 9.52 mm