SV06GA222KAR
SV06GA222KAR Kyocera AVX
AVX-SV_Style-1016907.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 2200pF C0G(NP0) 10 % 10.16 mm
на замовлення 266 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 2KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.551" L x 0.200" W (14.00mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV06GA222KAR SV06GA222KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 2200PF 2KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.551" L x 0.200" W (14.00mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF